منتظران حضرت

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه

مقاله تکان دهنده یک جوان یهودی درباره مسلمانان

ما فرهنگ دوست یابی بین دختران و پسرانتان را رایج کردیم در حالی که شما پاک ترین مردم بودید و حالا پست و بیچاره هستید!
به گزارش شیعه آنلاین، «من یهودی هستم و افتخار می کنم!» عنوان مقاله ای است که اخیرا یک جوان آمریکایی آن را منتشر کرده است.

او در این مقاله نوشت: من یهودی هستم و افتخار می کنم! امروز تصمیم با ماست. ای اعراب و ای مسلمانان، شکوه و عظمت شما از بین رفته. آیا ندیدید که ما با زیرکی با شما چه کار کردیم؟! در خیابان های شما راه رفتیم و وضع شما ما را به شگفتی وا نمی دارد آیا می دانید چه کار کردیم؟!

با همه سادگی حجاب دختران شما را برداشتیم و به وسیله آن [حجاب های کنار زده شده]، قرآن شما را پوشاندیم. شما تحت فرمان ما قرار گرفتید! شما را آن طور که می خواهیم و در زمانی که خواستیم به حرکت وا می داریم. شما یک دین کامل بودید ولی ما باعث شدیم که دین شما فرقه فرقه شود، لباس هایمان را به شما صادر کردیم. به بازارهایتان نگاه کنید، همه این لباس ها عامل هتک حرمت شماست و جالب است که همه شما به آن گرایش دارید. شلوارهای جوانانتان پایین کمرهایشان است و نمی دانید که این از صفات قوم لوط است.

آن وقت شما ای نادان ها فریاد می زنید: یهود سرزمین ما را دزدید و به آبروی ما توهین کرد. شما کجایید؟! در خیابان ها دخترانتان را با چه تمسخری اذیت می کنید! شما در حال سقوط و نابودی هستید در حالی که پیشرفت درسی شما برای ما شگفت آور نیست. پس شما را به خط مشی های کسالت آور مجهز کردیم و تلویزیون های شما را با برنامه های فریبنده و گمراه کننده پر کردیم. دیگر به چیزهایی که اهمیت دارد فکر نکردید و نیازی نیست که بگویید چه چیزی فکر شما را مشغول کرده است؟! پس ساکت بمانید!

ما فرهنگ دوست یابی بین دختران و پسرانتان را رایج کردیم در حالی که شما پاک ترین مردم بودید و حالا پست و بیچاره هستید! پی بردیم که زبان شما (عربی) فصیح ترین زبان است و با آن قرآن را می خوانید پس به شما گفتیم که زبانتان عقب مانده و مربوط به گذشته است. فورا از آن رویگردان شدید و به زبان های ساختگی و دروغین افتخار کردید.

دولت های شما محیط علمی را برای شما فراهم نکردند و این مسأله دانشمندانتان را وادار به فرار به کشورهای غربی کرد یا این که در کشورهایتان ماندند و در پایین ترین مرتبه زندگی کردند.

بگویید: پدرم و پدر بزرگم این چنین آن چنان بودنند در حالی که خود شما چیزی نیستید، ما شما را این گونه دوست داریم و می خواهیم این گونه باشید!

وحدت کلمه شما ما را متعجب نمی کند پس مسجدی از شیعیان را منفجر می کنیم و می گوییم اهل سنت منفجر کرد یا مسجدی از اهل سنت را ویران می کنیم و می گوییم کار شیعیان بود.

پس شما را به این شکل رها کردیم تا این که آتش جنگ بین شما شعله ور شد! به شما برگه هایی را برای خواندن دادیم و فیلم هایی که آنها را در اخبارتان پخش می کنید برای اینکه بین شما فتنه بیندازیم. به شما یک سرگرمی به اسم «بهار عربی» دادیم که با آن بازی می کنید تا آتش جنگ را بین شما برافروزیم آتشی که تا همه شما را نسوزاند، خاموش نخواهد شد.

من یک یهودی آمریکایی هستم و افتخار می کنم!

گفتنی است، می توان گفت با وجود بی شرمی و گستاخی این جوان یهودی آمریکایی، اما متاسفانه باید گفت که او راست می گوید. خدایا حال همه مسلمانان را اصلاح بگردان.
طبقه بندی: شیعه، فرقه ها و ادیان،
[ یکشنبه 27 بهمن 1392 ] [ 05:58 ب.ظ ] [ منتظران حضرت ] [ نظرات() ]

غزلی بی نقطه در وصف حضرت زهرا (سلام الله علیها)
ای ماه دل آرای علی در دم مرگم دل گرم طلوعی دگرم مادر گلها
SHIA-NEWS.COM شیعه نیوز:

سر در گم سرّ سحرم مادر گلها
دل مرده ی اسرار درم مادر گلها

ای محور اصل همه ی عالم وآدم
ای هاله ی احساس وکرم مادر گلها

هم اسوه ی مهر و مدد و گوهر علمی
هم سوره ی طاهای حرم مادر گلها

علامه دهری وسراسر همه عدلی
ای حامی و امدادگرم مادر گلها

در معرکه گل کرده همی آه کلامی
گاهی سر و گاهی کمرم مادر گلها

ای ماه دل آرای علی در دم مرگم
دل گرم طلوعی دگرم مادر گلها

شاعر: مجید قاسمی
طبقه بندی: حضرت فاطمه(س)،
[ یکشنبه 27 بهمن 1392 ] [ 05:52 ب.ظ ] [ منتظران حضرت ] [ نظرات() ]

ماجرای اضافه شدن رکعات نماز/ چرا شک در دو رکعت اول نماز را باطل می‌کند
امام باقر(ع) می‌فرماید: زمانی که خداوند به پیامبر اکرم(ص) دستور داد تا در مسافرتخبرگزاری فارس: ماجرای اضافه شدن رکعات نماز/ چرا شک در دو رکعت اول نماز را باطل می‌کند
 نمازهایش را بشکند، رسول خدا(ص) همه را دو رکعتى کرد، مگر نماز مغرب را که از آن
 چیزى کم نکرد، در نتیجه شش رکعت را بر امتش تخفیف داد.

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری فارس، در روز دوازدهم ربیع‌الثانی سال اول هجری به فرمان الهی توسط پیامبر اعظم(ص) به تعداد رکعات نماز اضافه شد. سال‌ها قبل و پیش از هجرت رسول اکرم(ص) به مدینه منوره هر یک از نمازهاى مسلمانان تنها «دو رکعت» بود، بنابراین تعداد کل رکعات نماز یومیه آن‌ها به 10 رکعت می‌‏رسید.

پس از آنکه حضرت رسول(ص) به مدینه هجرت کرد، همین رویه به مدت یک ماه ادامه داشت تا اینکه در روز 12 ربیع‏الثانى سال اول هجری قمری، آن حضرت با الهام از فرمان الهى، تعداد رکعاتِ چهار نماز از پنج نماز یومیه را افزایش داد.

به این صورت که دو رکعت بر نماز ظهر، دو رکعت بر نماز عصر، یک رکعت بر نماز مغرب و دو رکعت بر نماز عشا براى حاضران در شهر خود، افزوده شد. اما براى کسانى که به مسافرت مى‌روند (غیر از نماز مغرب) بقیه نمازهایشان شکسته و «دو رکعتى» خواهد بود؛ زیرا نماز مغرب، چه براى حاضران در شهر خود و چه براى مسافران، حکم واحد دارد و باید به «سه رکعت» خوانده شود.

*دو روایت درباره نحوه تعیین رکعات نماز

عامرى در کتاب کافى از حضرت ابى‌جعفر(ع) روایت کرده که فرمود: بعد از آنکه رسول خدا (ص) به معراج رفت در مراجعت ده رکعت نماز به جا آورد هر دو رکعت به یک سلام و چون حسن(ع) و حسین(ع) متولد شدند، 


ادامه مطلبطبقه بندی: امام زمان(عج)،
[ جمعه 25 بهمن 1392 ] [ 10:33 ب.ظ ] [ منتظران حضرت ] [ نظرات() ]

مدعیان دروغین مهدویت را چگونه بشناسیم
جمعه‌ها با منتظران
مدعیان دروغین مهدویت با بیان کلمات سحر‌آمیز، طوری وانمود، می‌کنند که گویی به مراحل خاصی از سیر و سلوک رسیده‌اند، اغلب آن‌ها با چهره‌ای فریبنده، ظاهری غلط‌ انداز و ایراد سخنرانی‌های عرفانی سعی می‌کنند افکار عمومی را فریب دهند.
خبرگزاری فارس: مدعیان دروغین مهدویت را چگونه بشناسیم

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری فارس، شاید شناخت سره از ناسره در شرایطی که هر کس می‌تواند با شیوه‌ها و

شگردهای خاص خود حقیقت را وارونه جلوه دهد، کمی سخت باشد، اما آگاهی از ترفندها و شگردهای مدعیان دروغین می‌تواند به ما در شناخت حقیقت کمک کند. در اینجا به برخی از این روش‌ها اشاره می‌شود.

*سوءاستفاده از احساسات و عواطف مریدان

مدعیان دروغین با گشاده‌رویی و لبخند و حتی اهدای هدایای کوچک، سعی در جلب عاطفه و فتح قلوب مریدان دارند. پس باید در مقابل کسانی که با ما رابطه دوستی برقرار می‌کنند، هوشیار باشیم و اگر در این دوستی‌ها به انحراف یا مسائل غیر شرعی برخورد کردیم، به سادگی از کنار آن نگذریم.

*سوءاستفاده از گرایش‌های معنوی مردم

امروزه بشر از جامعه مدرن خسته شده و به شدت تشنه مسائل معنوی است، یکی از مواردی که باعث ارتقای آدمی در معنویات می‌شود، توجه به قرآن و عترت است، بنابراین افراد مدعی با مقدس‌نمایی و ظاهرسازی، طوری برنامه‌ریزی می‌کنند که مخاطب را جذب می‌‌کنند، آن‌ها حتی با دادن نسخه‌ها و دستورالعمل‌های سیر و سلوک و برپایی جلسات تزکیه نفس، اقدام به برگزاری برنامه‌هایی می‌کنند که بعضاً خلاف شرع هستند.ادامه مطلبطبقه بندی: امام زمان(عج)،
[ جمعه 25 بهمن 1392 ] [ 10:25 ب.ظ ] [ منتظران حضرت ] [ نظرات() ]

چرا انسان نمی تواند یک سوره مثل قرآن بیاورد؟


نبی اکرم(ص) اصولاً یک نفر دانشمند و هنرمند نبوده؛ بلکه فردی درس ناخوانده وامّی بود. حال آن حضرت چنان قوانین و محتوایی، با آن فصاحت و بلاغت و شیوایی سخن آورد که از یک فرد درس ناخوانده دور از انتظار بود.

به گزارش ادیان نیوز،مسأله اعجاز قرآن دارای ابعاد مختلف است:
الف) در بعد هنری فصاحت و بلاغت.
ب) در بعد پیشگویی اخبار و حوادث آینده.
ج) در بعد محتوای عالی و ارزشمند.
د) در بعد هم سطح و هماهنگ بودن مجموعه قرآن. بدین معنا که با وصف اینکه در سال های مختلف، در حالات گوناگون و نقاط جغرافیایی متفاوت نازل شده است، ولی شما نمی ‏توانید تناقضی در مطالب و یا نقصانی در فصاحت وبلاغت آن بیابید. در حالی که گفتار هیچ انسانی چنین نیست: « أَفَلاَ یَتَدَبَّرُونَ الْقُرْآنَ وَلَوْ کَانَ مِنْ عِندِ غَیْرِ اللّهِ لَوَجَدُواْ فِیهِ اخْتِلاَفًا کَثِیرًا؛ آیا در قرآن تدبر نمی کنید؟ اگر قرآن از ناحیه غیر خدا می‏ بود هر آینه در آن اختلاف فراوانی می‏ یافتند (نساء، آیه ۸۲)»

ه) این حقیقت را اضافه کنید که نبی اکرم(ص) اصولاً یک نفر دانشمند و هنرمند نبوده؛ بلکه فردی درس ناخوانده وامّی بود. حال آن حضرت چنان قوانین و محتوایی، با آن فصاحت و بلاغت و شیوایی سخن آورد که از یک فرد درس ناخوانده دور از انتظار بود.

نگار من که به مکتب نرفت و خط ننوشت به غمزه مسأله آموز صد مدرس شد

و) بُعد دیگر اعجاز قرآن بیان حوادث گذشته است؛ یعنی، در قرآن مجید حوادثی را می‏یابیم که ثبت و ضبط آن ازطریق عادی ممکن نبوده است؛ مثلاً چه کسی هنگام غرق شدن فرعون و لشکریانش در کنار او بود تا ببیند فرعون درآن لحظات چه می‏گفت تا آن را ثبت و ضبط نماید؟ ولی قرآن مجید این گونه نکات را بیان می‏کند که خود از اعجازقرآن است.

بعد دیگر اعجاز قرآن، اعجاز علمی آن است که دامنه‏ای بسیار گسترده و شیرین دارد. فقط برای نمونه به یک مورد اشاره می کنیم.

خداوند در بیش از ۱۴۰۰ سال پیش در قرآن از فشار ناشی از “صعود به آسمان” اشاره کرده و در سوره مبارکه انعام آیه ۱۲۵می فرماید: « فَمَن یُرِدِ اللّهُ أَن یَهْدِیَهُ یَشْرَحْ صَدْرَهُ لِلإِسْلاَمِ وَمَن یُرِدْ أَن یُضِلَّهُ یَجْعَلْ صَدْرَهُ ضَیِّقًا حَرَجًا کَأَنَّمَا یَصَّعَّدُ فِی السَّمَاء کَذَلِکَ یَجْعَلُ اللّهُ الرِّجْسَ عَلَى الَّذِینَ لاَ یُؤْمِنُونَ ؛ پس کسى را که خدا بخواهد هدایت نماید دلش را به پذیرش اسلام مى‏ گشاید و هر که را بخواهد گمراه کند دلش را سخت تنگ مى‏ گرداند چنانکه گویى به زحمت در آسمان بالا مى ‏رود این گونه خدا پلیدى را بر کسانى که ایمان نمى ‏آورند قرار مى ‏دهد»[۱]

حال با دقت در آنچه گذشت ؛ اگر کسی بخواهد حتی یک سوره از قرآن را بیاورد باید نکات عدیده ‏ای لااقل در آن جمع باشد؛
۱- از بعد فصاحت و بلاغتی در حد قرآن برخوردار باشد.
۲- در عین حال محتوای آن عالی و هم طراز با قرآن باشد.
۳- در بین مطالب آن هماهنگی بوده و تناقض وجود نداشته باشد. تازه به نظر می‏ رسد که قرآن مجید در مقام تحدّی از بعضی جهات صرف نظرکرده است؛ یعنی، درس ناخواندگی نبی اکرم(ص) را نادیده فرض کرده و خطاب به همه کس ـ اعم از درس خوانده و ناخوانده ـ می‏ فرماید که نظیر قرآن را بیاورید.

حال بعد از گذشت چهارده قرن، هنوز هماوردی برای قران یافت نشده است و کسانی هم که به خود جرأت داده و درصدد این کار برآمده‏ اند جز تعبیراتی موهن و نادرست از آنها نقل نشده است.[۲]
پی نوشت ها:
[۱] جهت تحقیق بیشتردر این زمینه ر . ک : «قرآن، تورات، انجیل و علم»، موریس بوکای، ترجمه مهندس ذبیح اللّه‏ دبیر
[۲] برای مطالعه بیشتر ر.ک:
الف ـ مباحی در وحی و قرآن علامه طباطبایی
ب ـ اعجاز قرآن، تحلیل آماری حروف مقطعه رشاد خلیفه ترجمه آیت اللهی
پ ـ پژوهشی در شیوه‏های اعجاز قرآن حسن عرفان
ت ـ قرآن پدیده‏ای شگفت‏آور ترجمه نسرین حکمی

منبع : جام نیوز

طبقه بندی: قرآن کریم،
[ چهارشنبه 23 بهمن 1392 ] [ 07:50 ب.ظ ] [ منتظران حضرت ] [ نظرات() ]

رهبر داعش خودش را مهدی منتظر [عجل الله تعالی فرجه] می داند!


شافی العجمی گفت: بغدادی خودش را آنقدر بزرگ فرض کرده که گویا مهدی منتظر [عجل الله تعالی فرجه] است! به علاوه او مردم را تکفیر کرده و خونشان را مباح می داند. بغدادی آنقدر خودش را می ستاید که گویا تنها رهبر مخلص است.اما وی باید بداند شخصیتش هیچ ارزش و قیمتی ندارد و با دین و عاطفه مردم برای رسیدن به سلطه و اهداف خاص خود بازی می کند.

به گزارش ادیان نیوز،شافی العجمی مبلغ سلفی کویتی که عامل اصلی شهادت شصت تن از شیعیان حطله در استان دیرالزور با همراهی جبهه النصره است در سخنانی که گواه بر اختلافات واضح تروریست هاست به رهبر داعش “ابوبکر بغدادی ” حمله برد.

شافی العجمی گفت: بغدادی خودش را آنقدر بزرگ فرض کرده که گویا مهدی منتظر [عجل الله تعالی فرجه] است! به علاوه او مردم را تکفیر کرده و خونشان را مباح می داند. بغدادی آنقدر خودش را می ستاید که گویا تنها رهبر مخلص است.اما وی باید بداند شخصیتش هیچ ارزش و قیمتی ندارد و با دین و عاطفه مردم برای رسیدن به سلطه و اهداف خاص خود بازی می کند.

چندی پیش فرماندهان داعش نیز، العجمی را مسئول تحریک علیه داعش ، تکفیر و مباح اعلام کردن خونشان ،  معرفی کردن آنها به عنوان مزدور و مسئول اصلی جنگ بر علیه خود می دانند.

شافی العجمی با همکاری رهبر “جیش الاسلام” و مسئول نظامی جبهه اسلامی “زهران علوش” و مسئول شرعی احرار الشام ” ابو عبدالملک” ؛ رئیس هیئت سیاسی جبهه اسلامی “ابو عبدالله الحموی” را قانع کرده اند تا وارد حمله نظامی علیه داعش شود علی رغم اینکه عبود ، داعش را از نظر فکری بسیار نزدیک به حرکت خود می دانسته است .

منبع : جام نیوز

طبقه بندی: امام زمان(عج)، مهدویت،
[ چهارشنبه 23 بهمن 1392 ] [ 07:49 ب.ظ ] [ منتظران حضرت ] [ نظرات() ]

سبک زندگی اسلامی


[ سه شنبه 22 بهمن 1392 ] [ 06:26 ب.ظ ] [ منتظران حضرت ] [ نظرات() ]

چادر زنان و غیرت مردان


گرم است........... خیلی ! "

"راستش را بخواهی تحملش سخت است ....."

اما میدانی گرمای چادرم را چگونه صبوری میکنم ؟؟؟؟؟؟

وقتی به یاد می آورم چادرم برای تو آرامش روح می آورد صبور میشوم !

نه ! ...... نه ! خیال نکن منتی هست!

منتی نیست !
.
.
.

اما تو را به خدا......! تو هم مواظب نگاهت باش تا هوا گرم تر نشود !"من به غیرت مردان سرزمینم ایمان دارم ."

طبقه بندی: حجاب و عفاف،
[ سه شنبه 22 بهمن 1392 ] [ 06:25 ب.ظ ] [ منتظران حضرت ] [ نظرات() ]

خون شهدا
طبقه بندی: شهدا، حجاب و عفاف،
[ سه شنبه 22 بهمن 1392 ] [ 06:22 ب.ظ ] [ منتظران حضرت ] [ نظرات() ]

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اگه دلتون میاد به این دخترکوچولوی ناز نه بگین،صلوات نفرستین!من که دلم نمیاد!

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
[ سه شنبه 22 بهمن 1392 ] [ 06:19 ب.ظ ] [ منتظران حضرت ] [ نظرات() ]

.: تعداد کل صفحات 7 :. [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات