تبلیغات
منتظران حضرت - پیام دكتر روحانی به سران کشورهای اسلامی

منتظران حضرت

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه

پیام دكتر روحانی به سران کشورهای اسلامی
امسال، مسلمانان در شرایطی به استقبال این ماه عبادت می روند که شعله های خشونت و افراطی گری در گوشه و کنار جهان اسلام زبانه می کشد و جهل و عصبیت، زمینه تحقّق نقشه دیرین دشمنان اسلام در تفرقه افکنی و ایجاد زمینه های نزاع مذهبی و طائفه ای را فراهم کرده استˈ.
به گزارش شیعه آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهور ایران، رئیس جمهوری در ﭘﯿﺎم ﻫﺎی ﺗﺒﺮﯾﮏ ﺟﺪاﮔﺎﻧﻪ ای ﺑﻪ ﺳﺮان ﮐﺸﻮرﻫﺎی اﺳﻼﻣﯽ ﺑﻪ ﻣﻨﺎﺳﺒﺖ ﺣﻠﻮل ﻣﺎه مبارک رمضان، از آنان خواست تا با نامیدن این ماه مبارک به عنوان ˈرمضان صلح و رحمتˈ، همه تلاش خود را برای وحدت و برادری مسلمانان بکار گیرند.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در این پیام ها با تبریک حلول ماه مبارک رمضان؛ ماه صیام و قیام و رحمت و عبادت، سران کشورهای اسلامی را برای یاری حرکت ˈوحدت اسلامیˈ در ˈرمضان صلح و رحمتˈ، دعوت کرده است.

در بخشی از پیام رئیس جمهوری به سران کشورهای اسلامی آمده است: امسال، مسلمانان در شرایطی به استقبال این ماه عبادت می روند که شعله های خشونت و افراطی گری در گوشه و کنار جهان اسلام زبانه می کشد و جهل و عصبیت، زمینه تحقّق نقشه دیرین دشمنان اسلام در تفرقه افکنی و ایجاد زمینه های نزاع مذهبی و طائفه ای را فراهم کرده استˈ.

رئیس جمهوری در ادامه پیام خود خطاب به سران کشورهای اسلامی گفته است: شایسته است این ماه مبارک را که بهار قرآن است، با بهره گیری از تعالیم رحمانی قرآن و سنّت اخلاقی پیامبر رحمت (ص)، ˈرمضان صلح و رحمتˈ بنامیم و همه مسلمانان را به وحدت و برادری دعوت کنیم. ضروری است جهان اسلام یکبار دیگر پرچمدار مبارزه با خشونت و افراطی گری و منادی صلح و عفو و رحمت در جهان باشد .

دکتر روحانی با آرزوی سلامتی و موفقیت و سرافرازی دولت ها و ملت های اسلامی در پرتو فضیلت و نعمت این ماه پربرکت، خطاب به سران کشورهای اسلامی گفته است که از شما درخواست می کنم با استفاده از همه توانایی های سیاسی و معنوی خود و با بهره گیری از ظرفیت شخصیت های دینی و سیاسی، حرکت ˈوحدت اسلامیˈ در ˈرمضان صلح و رحمتˈ را یاری دهید.
طبقه بندی: ماه رمضان، دکتر حسن روحانی،
[ شنبه 7 تیر 1393 ] [ 07:50 ب.ظ ] [ منتظران حضرت ] [ نظرات() ]