تبلیغات
منتظران حضرت - تجاوز جنسی کارشناس شبکه وهابی "کلمه" به دختر جوان!

منتظران حضرت

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه

تجاوز جنسی کارشناس شبکه وهابی "کلمه" به دختر جوان!
او همواره علیه مکتب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام مطالبی و دروغ هایی را در برنامه هایی که اجرا می کند، بیان کرده و در منحرف کردن افکار عمومی از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.
به گزارش شیعه آنلاین، روزنامه «جنگ» چاپ پاکستان در شماره روز پنج شنبه خود با انتشار گزارشی فاش کرد که «عبدالله حیدری» مدیر و مجری سرشناس شبکه فارسی زبان "کلمه" که به وهابیون تعلق دارد، به جرم تجاوز جنسی به یک دختر جوان پاکستانی، در پاکستان دستگیر و به محل نامعلومی انتقال داده شده است.

در ادامه این گزارش آمده: «عبدالله حیدری» بنیانگذار حوزه علمیه "رشیدیه" به جرم تجاوز جنسی به یک دختر 13 ساله بازداشت شده است. این دختر بی گناه که مورد تجاوز وی قرار گرفته "نسرین" نام دارد و برای کلاس روخوانی قرآن کریم به حوزه علمیه "رشیدیه" می آمد.

گفته می شود بعد از اینکه نزدیکان "نسرین" از ماجرا اطلاع یافتند، «عبدالله حیدری» را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده و سپس پلیس را خبر کرده تا او را بازداشت کنند اما او بدلیل ارتباطات وسیع و پنهانی خود با دستگاه های امنیتی پاکستان و دیگر کشورها، توانسته ظرف چند روز آزاد شود اما مدتی است که ناپدید شده است.

لازم به ذکر است «عبدالله حیدری» از بنیانگذاران شبکه وهابی "کلمه" به شمار می رود. او همواره علیه مکتب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام مطالبی و دروغ هایی را در برنامه هایی که اجرا می کند، بیان کرده و در منحرف کردن افکار عمومی از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.
طبقه بندی: فرقه وهابیت،
[ شنبه 7 تیر 1393 ] [ 12:48 ب.ظ ] [ منتظران حضرت ] [ نظرات() ]