تبلیغات
منتظران حضرت - همایش بزرگ مهدویت در منطقه سنی نشین مشهد

منتظران حضرت

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه

همایش بزرگ مهدویت در منطقه سنی نشین مشهد
امیدوارم با توجه به حساسیّت منطقه رضائیه، این حرکت بزرگ که برای اولین بار در این منطقه صورت گرفته، هر ساله به یاری ائمه اطهار علیهم السلام و امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف ...
به گزارش شیعه آنلاین، همایش بزرگ مهدویت در مشهد مقدّس امسال حال و هوایی دیگر دارد و پرشور تر از هر سال در حال برگزاری است.

این همایش بزرگ که از طرف هیئت فرهنگی مذهبی شیفتگان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف در منطقه حساس وحدت 12 (رضائیه) در خیمة المهدی از جمعه 16 خرداد شروع شده و تا 23 خرداد، یعنی شام میلاد منجی عالم بشریّت با حضور سخنرانان و مداحان برجسته کشوری ادامه خواهد داشت.

شب اول این همایش با سخنرانی معاون اوّل قوه قضائیه، حجة الاسلام سیّد «ابراهیم رئیسی» و مداحی حاج «سعید قانع» و شب دوم و سوّم این همایش حجة الاسلام شیخ «مرتضی دهشت» و مدیحه سرایی حاج «ابراهیم قانع» و حاج «احمد واعظی» برگزار شد.

در همین حال حجة الاسلام سیّد «مصطفی موسوی واعظ» مسئول برگزاری این همایش گفت: امیدوارم با توجه به حساسیّت منطقه رضائیه، این حرکت بزرگ که برای اولین بار در این منطقه صورت گرفته، هر ساله به یاری ائمه اطهار علیهم السلام و امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و همکاری مسئولان فرهنگی مشهد مقدّس برگزار شود و مسئولان محترم از فعالیّت های گروهای ضاله در حاشیه شهر مشهد غفلت ننمایند و فعالان فرهنگی وهیئت ها و کانون های این مناطق را در جهت برپایی این قبیل فعالیّت ها بیشتر یاری نمایند.

حجة الاسلام موسوی واعظ افزود: انشاء الله برنامه این همایش در چهارشنبه 21 خرداد محفل انس با قرآن با شکوهی با حضور استاد حاج «سعید طوسی» و استاد حاج «رضا عابدین زاده» (کامپیوتر قرآن) و قاری نوجوان «محمّد جواد علمی» و سخنرانی خطیب توانا شیخ «محمد پویا» از تهران با اجرای مجری برجسته کشور «نجم الدّین شریعتی» و گروه تواشیح و مدیحه سرای مرسلات برگزار خواهد شد و تا جمعه شب شام میلاد بقیةالله الأعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف این همایش ادامه خواهد داشت. 
طبقه بندی: امام زمان(عج)،
[ چهارشنبه 21 خرداد 1393 ] [ 05:11 ب.ظ ] [ منتظران حضرت ] [ نظرات() ]