تبلیغات
منتظران حضرت - حضور میلیونی زائران در آستانه ی شهادت موسی بن جعفر(ع)

منتظران حضرت

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه

حضور میلیونی زائران در آستانه ی شهادت موسی بن جعفر(ع)

مدیر اجرایی آستان مقدس کاظمین : همه ی امور جهت زیارت میلیونی زائران آماده می باشد و امسال انتظار می رود که بیش از ده میلیون نفر از شیعیان و محبین اهل بیت علیهم السلام به زیارت امام موسی بن جعفر علیه السلام متشرف شوند.

به گزارش ادیان نیوز، اخبار رسیده از عراق حاکی از آن است که به مناسبت شهادت امام همام حضرت موسی بن جعفر علیه السلام کاظمین پذیرای ۱۰ میلیون زائر شیعه و محبین آن امام غریب شده است.

18203-71809این درحالیست که نیروهای امنیتی الفرات “نیروهای شیعی و ضد تروریسم” به شخصه امنیت اطراف حرم مطهر را به عهده گرفته اند.

مدیر اجرایی آستان مقدس کاظمین در گفتگو با خبرنگار ادیان نیوز گفت : همه ی امور جهت زیارت میلیونی زائران آماده می باشد و انتظار می رود که امسال بیش از ده میلیون نفر از شیعیان و محبین اهل بیت علیهم السلام به زیارت امام موسی بن جعفر علیه السلام متشرف شوند.

خاطر نشان می شود که بعد از زیارت میلیونی اربعین، شهادت امام کاظم علیه السلام در بیست و پنج رجب دومین زیارت میلیونی زائران به شمار می رود.

در پایان لازم به ذکر است که روز پنج شنبه بیش از سی نفر از محبین اهل بیت علیهم السلام که با پای پیاده به زیارت حضرت موسی بن جعفر(ع) در حال حرکت بودند به دست مزدوران تروریست به شهادت رسیدند.

طبقه بندی: امام موسی کاظم(ع)،
[ شنبه 3 خرداد 1393 ] [ 09:53 ب.ظ ] [ منتظران حضرت ] [ نظرات() ]