تبلیغات
منتظران حضرت - محکوم کردن برگزاری همایش ضدشیعی در اندونزی

منتظران حضرت

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه

محکوم کردن برگزاری همایش ضدشیعی در اندونزی

این همایش تبعیض مذهبی، ضربه ای آشکار بر حقوق بشر، تلاشی برای جنگ و فتنه ی مذهبی و نابودکننده ی همزیستی مسالمت آمیز میان جوامع اسلامی به شمار می رود.

به گزارش ادیان نیوز، سازمان جهانی دیدبان حقوق شیعیان با صدور بیانیه ای اعلام کرد این سازمان در نهایت نگرانی اخباری از اندونزی دریافته که بر اساس آن، رژیم حاکم بر این کشور برای جریان های تکفیری افراط گر، همایشی جهانی برگزار نموده که به کینه توزی، خشونت و تحریک بر ضد مسلمانان شیعی مذهب فرا می خواند.

34005_8UNU05GR_pic

این همایش تبعیض مذهبی، ضربه ای آشکار بر حقوق بشر، تلاشی برای جنگ و فتنه ی مذهبی و نابودکننده ی همزیستی مسالمت آمیز میان جوامع اسلامی به شمار می رود.

پیام ها و بیانیه هایی که در این همایش خوانده شد، نه تنها مسموم و کاملاً با گرایش مذهبی و ضد مذهبی بود، بلکه بی پرده به کشتن شیعیان و جنگ بر ضد آنان فرا می خواند.

در این بیانیه آمده: این سازمان سرپرستی و مدیریت رژیم اندونزی بر این همایش را محکوم کرده و مسئولیت قانونی و شرعی پیامدهای چالش های دینی یا خشونت های مذهبی که در آینده چهره نماید متوجه رژیم حاکم بر این کشور می داند.

این سازمان همچنین از سازمان جهانی حقوق بشر، سازمان هیومن رایتس واچ و تمام سازمان های حقوق جهان می خواهد پیگیر مسائل و تصمیماتی باشد که در این همایش گرفته شده است و بر اساس آن به طور علنی حقوق بشر نادیده گرفته شده و بی پروا به خشونت فرا خوانده شده است.

منبع:شیعه آنلاین

طبقه بندی: شیعه،
[ شنبه 3 خرداد 1393 ] [ 10:50 ب.ظ ] [ منتظران حضرت ] [ نظرات() ]