تبلیغات
منتظران حضرت - دومین جشنواره بین‌المللی «امیرالمؤمنین(ع)» در هند

منتظران حضرت

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه

دومین جشنواره بین‌المللی «امیرالمؤمنین(ع)» در هند
جشنواره امیرالمؤمنین امسال برای دومین سال متوالی به‌منظور گرامیداشت شعائر اهل بیت(ع) و نشر فرهنگ و سیره ائمه معصومین(ع) در لکهنو برگزار خواهد شد.
به گزارش شیعه آنلاین به نقل از هند، دومین جشنواره فرهنگی بین‌المللی «امیرالمؤمنین(ع)» فردا، 23 اردیبهشت، به مناسبت سالروز میلاد حضرت علی(ع) در شهر «لکهنو»ی هند آغاز می‌شود.

این جشنواره با شعار «امام علی(ع)؛ صالح مؤمنان و وارث علم پیامبران» و با همکاری آستان مقدس حضرت عباس(ع) عراق و مشارکت آستان‌های مقدس این کشور و تولیت مزارهای شیعی عراق برگزار خواهد شد.

این جشنواره تا 27 اردیبهشت ادامه دارد و تعدادی از شخصیت‌های دینی و فرهنگی هند برای مشارکت در آن اعلام آمادگی کرده‌اند.

جشنواره امیرالمؤمنین امسال برای دومین سال متوالی به‌منظور گرامیداشت شعائر اهل بیت(ع) و نشر فرهنگ و سیره ائمه معصومین(ع) در لکهنو برگزار خواهد شد.

جسام محمد حمد، رئیس کمیته برگزاری این جشنواره اعلام کرد: شخصیت‌های دینی شهر لکهنو و طلاب حوزه‌های علمیه و مدارس دینی این شهر برای شرکت در جشنواره دعوت شده‌اند.

سید‌‌محمد جابر باقری جوارسی، مدیر مؤسسه «اصلاح» شهر لکهنو نیز گفت: برگزاری چنین جشنواره‌ای از سوی آستان حضرت عباس(ع) با نام امیرالمؤمنین(ع) مایه خرسندی است و این جشنواره به یکی از حلقه‌های تعامل فکری و فرهنگی بین دوستداران و پیروان اهل بیت(ع) در شهر لکهنو تبدیل شده است.
طبقه بندی: امام علی(ع)،
[ جمعه 26 اردیبهشت 1393 ] [ 08:54 ب.ظ ] [ منتظران حضرت ] [ نظرات() ]