تبلیغات
منتظران حضرت - مربی مشهور فرانسوی مسلمان شد

منتظران حضرت

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه

مربی مشهور فرانسوی مسلمان شد

بارکی اولین شخصی نیست که در الجزایر به دین مبین اسلام گرویده است. پیشتر مدیر مسیحی تیم فوتبال الشباب نیز به اسلام گرویده بود.

به گزارش ادیان نیوز، یک مربی فرانسوی که عضو سابق تیم ملی این کشور نیز بوده است به دین مبین اسلام گرویده است. فرانسوا براکی که هم اکنون مربی یک تیم الجزایری است در طول برگزاری مراسم نماز جمعه به طور رسمی اعلام کرد مسلمان شده است.

6c3fa5392308fcfdfa5839b78c41b580_XL

فرانسوا براکی که سابقه عضویت در تیم ملی فرانسه و همچنین مربی گری در تیم های استراسبورگ و المپیک مارسی را نیز در پرونده خود دارد جمعه گذشته در مراسم نماز جمعه الجزیره شهادتین را ادا کرده و مسلمان شد.

مسلمان شدن این مربی فرانسوی که تیم هایی در تونس و مراکش رانیز مربیگری کرده است موجی از شادی را در میان طرفدارانش در تیم الجزایری به پا کرده است. براکی ۶۳ ساله اعلام کرده به علت مربیگری طولانی در کشورهای مسلمان شمال آفریقا و مطالعه در مورد دین اسلام، این دین را انتخاب کرده است. براکی در المپیک ۱۹۷۸ آرژانتین عضو تیم ملی فرانسه نیز بوده است.

بارکی اولین شخصی نیست که در الجزایر به دین مبین اسلام گرویده است. پیشتر مدیر مسیحی تیم فوتبال الشباب نیز به اسلام گرویده بود.

منبع : شیعه آنلاین

طبقه بندی: اسلام،
[ چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 ] [ 01:41 ب.ظ ] [ منتظران حضرت ] [ نظرات() ]