منتظران حضرت

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه


به نام خدا


رسول خدا(صلّی الله علیه و آله) فرمودند: کسی که بگوید صلی الله علی محمد و آل آله(درود خدا بر محمد و آل محمد او باد). خداوند جل جلاله به او می فرماید: درود خدا بر تو باد پس زیاد صلوات بر محمد و آل او بفرست. و آن کس که بگوید: صلی لله علی محمد(درود خدا بر محمد باد) ولی آل را نگوید حتی بوی بهشت نیز به مشام او نمی رسد در حالی که بوی بهشت از مسیر پانصد سال راه به مشام می رسد.

(از این دو روایت که در کتاب شریف وسائل الشیعه که از کتاب معتبرة ماست و از روایت بسیار دیگر چنین فهمیده می شود که صلوات بر پیامبر(صلّی الله علیه و آله) بدون اضافه کردن نام آل(خانواده آن حضرت) ارزش که ندارد هیچ، باعث ورود به آتش و نرسیدن به بهشت خواهد بود این در حالیست که چند زمانیست که بعضی از گویندگان در هنگام نام رسول خدا(صلّی الله علیه و آله) فقط به جمله(صلوات الله علیه) اکتفا کرده و آل را اضافه نمی کنند و مع الاسف حتی بعضی از خطبای جمعه در بعضی از مناطق نیز رویه ای چنین برگزیده اند و این کار فقط باعث خشنودی شیطان و شیطان صفت های دور از ولایت خواهد شد. اللهم فصلّ علی محمد و آل محمد). البته باید از آن دسته از مجریانی که در ابتدای اخبار صلوات بر محمّد و آل محمّد(ع) را کامل می فرستند تشکر کرد.(والله هو شکور).

ادامه دارد...

منبع: کتاب درمان با قرآن، نویسنده،شیخ احمد رضا آقا دادی، انتشارات شهید حسین فهمیده.سایت بهشتیان د خدا بر محمد باد) ولی آل را نگوید حتی بوی بهشت نیز به مشام او نمی رسد در حالی که بوی بهشت از مسیر پانصد سال راه به مشام می.

 

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic